Forever With You 0.2

7. srpna 2011 v 20:00 | En |  "Forever with you"

Ráno jsem přišla za Oliverem a začala na něj křičet "Hele,co to mělo včera jako znamenat?" Oliver se na mě nechápavě podíval ale neřekl ani slovo "Víš jak mi pak bylo? A to jsem ti nic neudělala!" Oliver se začal chystat k řeči a pak z něj vypadlo "Promiň,já jsem měl blbou náladu a nechtěl jsem se s tebou pohádat"


Chvilku jsem se na něj dívala stále naštvaná..ale po chvilce jsem se na něj usmála a objala ho "Nic se nestalo..a co kdyby jsme si to dneska vynahradili?" Oliver se na mě radostně podíval a vykřikl "Jasně!! Dej mi minutku udělám nám snídani"
Udělal mi moje oblíbené vafle který jsme spolu jako děti rádi snídali... Chvilku jsem Olivera pozorovala jak se soustředí na vaření :) Nikdo by mi to nevěřil ale Oliver je úžasnej kuchař..a proto jsem ho přihlásila do soutěže kde vyhrál sice 2. ale pěkné místo :)
Sedli jsme k jídlu a povídali si "Tak co bylo na té soutěži?" Oliver nejspíš nevěděl že to nebyla ještě ta soutěž "No já byla jen na konkurzu do jedné hry..ale tam mi řekli že nesmím mít tak barevný vlasy..tak buď přebarvit a nebo nic" To jsem byla hodně naštvaná "Tak aspoň budeš mít změnu ne?" "Nene,jen tam nebudu mít ten barevnej melír" Pak bylo ticho..nikdo nic neříkal.. Umyla jsem nádobí a Oliver za mnou přišel
"Hele Carol! Mám nápad" To zase bude něco ;D "Jakej? :)" Oliver se začal usmívat čím dál tím víc a pak z něj vypadlo "Co takhle celej dnešek být spolu..a v bazénu? Blbnout jen tak" Nadechla jsem se a zalhala "Víš ale ne celej den, já mám večer ještě něco na práci tak se na to pak musím vrhnout" Oliver se smutně podíval a mávl rukou..
Byl to super den..Skákali jsme..Dávali si závody kdo vydrží dýl pod vodou.. cákali po sobě..a nakonec opalování "To byl krásnej den..děkuju" Oliver se na mě podíval a mrknul.. Takovýho pěknýho kamaráda nikdo nemá ;P..Jsme jako bratr a sestra.. "Ale zejtra jdu do práce..Tak se musíme domluvit zase jindy" Oliver byl očividně smutný že spolu nemůžeme trávit každý den jako vždycky..protože má skoro každej den práci "Neboj se ;) určitě si na sebe čas najdeme..ale já teď musím na tu práci" Oliver přikývl "Jasně,chápu" Nechtěla jsem ho opustit když byl tak smutnej "Vlastně..mám pro tebe dárek..tady máš kazetu s receptama ;)" Usmál se a poděkoval a utíkal si to pustit a já mezitím šla do koupelny a zkusila se přebarvit
Ta barva nechystla úplně na černo! :( Takže mám hnědej melír..to je hrozný..Pak musím ke kadeřnici aby mi s tím ještě něco udělala ať nevypadám takhle hrozně.. Sešla jsem dolů po schodech že si dám něco k pití a vidím Olivera :)
"To se nikdy nenaučím,To je hrozně složitý" Usmála jsem se a křikla na něj "Já ti věřím zlato ;D" Oliver se začal smát ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na "Forever with You"..?

Super! :)
Není to špatný ;)
Trapný ;D

Komentáře

1 Mrs.Siminka Mrs.Siminka | Web | 7. srpna 2011 v 20:06 | Reagovat

Suprovní díl! Opravdu! Čtu tento komix poprvé a je to moc fajné.. takové pěkné kamarádství mít, to bych taky chtěla .)

2 TSN3 TSN3 | Web | 8. srpna 2011 v 0:50 | Reagovat

suprový díl:)

3 May→SB May→SB | Web | 8. srpna 2011 v 8:17 | Reagovat

Pěkný díl.. :)) těším se na další.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama