Forever With You 0.8

13. srpna 2011 v 20:00 | En |  "Forever with you"

Ráno jak jsme vztala tak mě sice neskutečně bolela hlava ale za to jsme si všechno pamatovala.. Podívala jsem se do zrcadla a šampon který mi Nina dala fungoval..za noc mi vlasy vyrostly..i když teda do toho ta potvora dala zrzavou barvu tak je mám delší a už je nemám tak flekatý jako předtím.. Oblíkla jsem se a šla za Robertem
"Ahoj lásko..copak potřebuješ tak brzy ráno?" "Tak jo..na rovinu..nechci dělat scénu ale rozejdeme se!" "Mluvíš mi z duše ;)" "Cože???" "Nemysly si že jsi byla jediná kterou jsem měl ;)" "Ty šmejd*!.. Nejradši bych tě přerazila!" "Radím ti...odejdi ;)" Tak jsem radši šla..nemělo to cenu..cestou domů mi bylo hrozně blbě.. Viděla jsem Olivera že něco vařil.. "Ahoj Carol..musíme si promluvit..pojď si sednout už to je" Hrozně jsme se bála co mi chce říct
"Tak jo..hele volal jsem Nině a domluvil jsme si s ní schůzku" "A to mi říkáš abych žárlila??" "Ne! To ne..jen chci abys věděla že se s ní rozejdu" "A proč s ní nezůstaneš?? Máte se rádi.. Tak co vám chybí? Jen jsme se spolu vyspali.." "To pro tebe nic neznamená?" Nechápavě jsem se na něj podívala .. zvedl se..potom zvedl mě a řekl "Carol.. Já tě miluju!" "Olivere já miluju tebe!!" Tento rozhovor skončil polibkem..
"Olivere?.." "Ano Carol? Co se děje vypadáš vyděšená" "Já ti chci říct jednu důležitou věc..ale nejsem si tím až tak jistá" "Carol děsíš mě..tak už to řekni" "Když já se bojím :(" "Carol..prosím.." "Jsem těhotná.." "Cože?" "Ale horší je že nevím kdo je otec :((" Ukápla mi slza ale Oliver mi ji utřel a řekl "To se zvládne Carol..až se to narodí..zjistíme to ;) a i kdyby to nebyl můj syn..budu ho milovat jako vlastního"
"Olivere děkuju ti za to že tě mám!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na "Forever with You"..?

Super! :)
Není to špatný ;)
Trapný ;D

Komentáře

1 LadyMielle™ LadyMielle™ | Web | 13. srpna 2011 v 21:00 | Reagovat

Jasně, ráda. :-) Když dáš takové ty "tečky" (ostatní) a potom znovu tak tam to je, některé pozovače jsou mezi věcmi na cvičení a knihovnami a nějaké mám i mezi sochami :-)

2 May:) May:) | Web | 17. srpna 2011 v 10:23 | Reagovat

Krásný díl.. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama