Forever With You 0.9

14. srpna 2011 v 20:00 | En |  "Forever with you"
Pořád ta stejná divná úvodka ;D

Ano..takhle vypadám po půl roce..bohužel jsme neměli peníze.. ani na zaplacení účtu..zavolali nám že se musíme do 2 dnů přestěhovat..tak bydlíme v babiččiné chatičce na kterou už nikdo nejezdí.. Jinak konečně mám po dlouhé době účes co se mi líbí :)
"Olivere..nebojíš se že to dítě nebude tvoje? Oliver se podíval.. "Bojím..ale věřím :)" A dal mi sladkýho hubana ;D Oliver se zvedl a šel se najíst..protože nesnídal
"Jo a lásko..volal mi doktor že se tam máš jít stavit..prý má nějaké nové informace o kterých by jsme měli vědět ;)" Začala jsem panicky lapat po dechu "To ne..prosím" Oliver ke mě přiběhl "Copak ? Co se děje?" "Že nic není miminku? Že mi chce jen poradit něco při těhotenství..že se nic nestane! :(" Oliver se na mě podíval..usmál se..chytl mě za ruce a zvedl "Neboj se broučku..děťátku nic nebude ;)"
Oliver začal mluvit na bříško "Malinkej..nezapomeň pozdravit doktora a nezlob maminku" Oliver ví jak na mě..začala jsem se smát.."Dobře..tak já jdu umýt nadobí a pojedem :)""A nezapomeň mi pak zavolat co potřeboval ano? :)"
Jak jsem dorazila k nemocnici začala jsem si povídat s miminkem "Neboj se..to se zvádlne..Všechno bude v pořádku" Cítila jsem jak mě miminko koplo ;D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co říkáš na "Forever with You"..?

Super! :)
Není to špatný ;)
Trapný ;D

Komentáře

1 May→SB May→SB | Web | 17. srpna 2011 v 10:24 | Reagovat

Pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama